Dla biznesu

Jeśli odwiedzasz tego bloga jako „reprezentant biznesu”, chciałbym przekazać następujące informacje.

Po pierwsze – uważam, że współpraca pomiędzy nauką a biznesem jest niezbędna – a na pewno w dziedzinie, w której staram się rozwijać i w której pracuję od 17 lat (e-marketing i e-biznes). Dlatego, jeśli uważasz, że moje doświadczenie może być Ci w czymś przydatne – serdecznie zapraszam do kontaktu, być może będę mógł w czymś pomóc. Występuję jako prelegent opowiadając o zmianach, jakie zachodzą w marketingu, w biznesie, w edukacji pod wpływem Internetu i technologii. Dzielę się wiedzą na temat transformacji cyfrowej – tego co oznacza i jaki ma wpływ na firmy oraz całą gospodarkę. Współpracowałem z wieloma markami wspomagając je takich obszarach jak e-marketing czy transformacja cyfrowa były to m.in.: Nikon, Nokia, Polpharma, Egmont, Mars, Senat RP.

Po drugie – serdecznie zapraszam do współpracy z moimi studentami! Realizacja projektów w triadzie –> przedsiębiorstwo-uczelnia- studenci może przynieść ogromne korzyści wszystkim stronom. Mówiąc bardzo konkretnie – niezależnie czy jesteś reprezentantem dużej, znanej marki czy też małej firmy lub innej organizacji, na pewno jest wiele pytań, na które wspólnie ze studentami możemy pomóc znaleźć odpowiedź. W trakcie naszych zajęć w ramach takich przedmiotów jak np. E-marketing czy E-commerce studenci,  zdobywają wiedzę, umiejętności i kompetencji – uczą się po prostu rozwiązywać problemy. Wspaniale, gdy problemy które rozwiązują są realne, bezpośrednio im znane oraz na których rozwiązanie czekają konkretne osoby, decydenci, firmy. Zatem – jeszcze raz – zapraszam do współpracy!

Nade wszystko, chciałem zaprosić do współpracy i do wspierania Centrum Badań CYBERMAN, w którym wspólnie z doktorantami i wyróżniającymi się magistrantami prowadzimy projekty badawcze, rozwiązujemy problemy biznesu, tworzymy wiedzę oraz rozwijamy środowisko ludzi zainteresowanych tematyką wpływu Internetu i nowych technologii na firmy, gospodarkę i społeczeństwo. Jeśli dodatkowo, w charakterze partnera biznesowego udało by się wesprzeć naszą działalność finansowo, bylibyśmy – niczym Himilsbach i Maklakiewicz  – Wniebowzięci!

Zapraszam do kontaktu!